Kalldaj shporet me Pelet 36 kw sllovene Biodom

Shitet nga: metush 16 Dhj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 935 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kalldaj me pelet pa perdor 36 kw originalle Biodom slloven me 5 vjet garancion me.te gjitha paisjet plus pompa esht blere para 10 dite te gorenje 2400 euro pa pomp te ujit
Ngroh hapsira deri 400 m2


Shporet kalldaj
pelet
nxemje nxemse kamin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim