Kamin me pelet 10 KW Gorenje

Shitet nga: metush 27 Shk 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

840 EUR   950 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet kamina me pelet 10 kw gorenje me garancion e shum praktike e leht per perdorje e dedikuar per ngrohje siperfaqeve dej ne 100 m2


Kamin shporet kalldaj pelet peleti nxemse nxemje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim