Nxemse plini komplet

Shitet nga: XXX 01 Dhj 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemsen e plinit se bashku me boc, e perdorur vetem njee vit, eshte ne gjendje të rregullt posedon edhe kandilin(shkrepsen) per ndezje, ka 3 nivele te nxemjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim