Nxemse

Shitet nga: blerim 23 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes nxemjen punon edhe me plin edhe me rrym. vetem 2 muj esht perdor gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim