Radiator ne gjendje te mire

Shitet nga: Remzi 19 Dhj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Radiatori eshte ne gjendje shum te mire dhe e shesim sepse e kemi te kyqur nxemjen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim