Radiatori e gjendje te mire

Shitet nga: Adnan 25 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne foto shikone te dhenat jan aty
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim