Shporet

Shitet nga: Ferat Aliti 07 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet shporeti esht prodhim kroat esht me dru nuk esht me energji elektrike qmimi esht 1200 euro nuk esht qmim i fundit te interesuarit mund te kontaktoni ne numrin e telefonit 045-403-791 ju faleminderit per mirkuptimin
LUBISHT-VITI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim