Shporet për ngrohje qendrore ( me dru)

Shitet nga: Nazim 07 Tet 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti për ngrohje qendrore të prodhimit Slloven. Shporeti është në gjendje të mirë. Këtë shporet po e shes pasi që jam duke kaluar në një sistem tjetër të ngrohjes. Çmimi 500 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim