Shporet per nxemje

Shitet nga: blerim islami 18 Tet 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporetin. edhe bajm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim