Termo Elinda

Shitet nga: Altin 07 Shk 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo Elinda 2.5 KW ne gjendje te rregullt e pershtatshme per qdo vend.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim