Termo per ngrohje

Shitet nga: Termo 20 Dhj 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo ne gjendje te mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim