U SHIT

Shitet nga: Lulzim 17 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporet Alfa 90-HLBE 12.5kW per nxemje qendrore i perdorur , ndrrim me Kamin mbi 20kW
Per me shume informata kontaktoni ne numrin 0037744244661.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim