shes shporetin

Shitet nga: Baki 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporetin shum i ruajtur me plin vetem 1 muj i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim