termo

Shitet nga: xxx 06 Tet 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
esht ne gjendje te rregullt shum pak e perdort ,esht monofaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim