termo

Shitet nga: xx 01 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes ket termo vetem 3 muj ka punu esht shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim