Japim maqina me qera per thithjen e lageshtis etj

Shitet nga: visar 24 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Të tjera
Maqina për thithje të lagështis Me Marrveshje

Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës nga muret e e objekteve te ndryshum si objekte te banuara (banesa, shtepi) dhe te pa banuara (podrume, garazha, lokale, çmimi: Me Marrveshje & Bartja Garatis
Per informata shtesë 044 396 926 & Viber

Tag; myk vllag ybercug lagshti lageshti banesa podrum renovim sanim vlag
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim