Shporet

Shitet nga: Esat 09 Jan 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Të tjera
Shesim shporetin ne vijim.
Shporeti eshte i perdorur dhe eshte ne gjendje te mire perdorimi.
Pajisjet e shporetit (qyngat) e nevojshme vijne me shporet.
Per me shume informata, na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim