Gjera antike

Shitet nga: Fakir 16 Pri 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Unisex
Shiten gjerat antike me vler te rrall. Unaza prej bronzi me gur te ndryshem,qafore,monedha,dy qerek lire prej argjendi,si dhe pull ne form te kapeles se skenderbeut. Gjerat jan shum te vjetra dhe jan te gjitha origjinale. Qmimi sipas marrveshjes,bej edhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim