Unaz dhe pull e skenderbeut

Shitet nga: Fakir 23 Shk 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Unisex
Shes unaz prej bronzi me guri rubin.Unaza eshte e periudhes otomane dhe eshte origjinale,si dhe pullen origjinal ne form te kapeles se skenderbeut gjithashtu e periudhes otomane. Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin:044453408. Qmimi sipas marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim