Qifteli

Shitet nga: Isuf 11 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Boj ndrrim me Iphone 4 - 4s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim