SHES MIXETEN MAX CW-8066 BOJNDRRIMME SLLEV OSE M..

Shitet nga: labinot 18 Gsh 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
SHES MISETEN MAX CW-8066 E ARDHUR NGA ZVICRRA MIXETA ESHT NE GJENDJE PREFEKTE MIXETA ESHT 6 KANALSHE DHE ESHT E RUJTNE SHUM TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHUNI NE NR E TELIT 044-533-180 JUMIRPRESIM....BOJ NDRRIM ME SLLEV OSE ME MIKSET ME FUQI MAT MADHE SE KJO...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim