Korg pa 50

Shitet nga: Fidan 13 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg pa 50 ne gjendje te mir me te gjitha ritmat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim