Shiten Disketa per Sint

Shitet nga: Altin 10 Tet 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten Disketa Per Sint kane ritma full edhe ngjyra shume te mira do Disketa kan program shume te mire per sint
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim