shite 2 sinta

Shitet nga: fatlind 30 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shiten 2 sinta 2 t jan ne gjendje te rregull sinti per fillestar ka ritem te mira .sinti bontempi kushkton 50 E kurse tjeti 30 E cili ashti i interesuar lajmrohuni ne nr.044 383 125

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim