Sllevi

Shitet nga: labinot 14 Gsh 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
SHES SLL EVIN SLLEVI ESHT ORGINAL DHE ESHT I FORT SIQ PO SHIFET EDHE NE FOTO SLLEVI NJONEN DJALJE E KA TE DJEKT SLLEVI KURSE DALJA TJETER ESHT NE RREGULL ESHT I ARDHUR NGA ZVICRRA TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHUNI NE NR E TELIT 044533180 JUMIRPRESIM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim