Dynacord Xa 2

Shitet nga: Agim 09 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 800 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes dynacord xa 2 ne gjendje te mir me 2copa xa4000.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim