EV

Shitet nga: Adnan 20 Sht 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Satelitat EV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim