zerim

Shitet nga: Adnan Zuka 01 Sht 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
4 satelita zx 500 + 2 basa EV komplet me kablla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim