zerim

Shitet nga: adnan 01 Sht 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
satelita RCF
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim