Ciftelia& Sharkia

Shitet nga: miftar buqi 13 Qer 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Viti
Instrumente : Të tjera
Qiftelia Sharkia Prima si dhe bejm riparimin e veglave te ndryshem muzikore -Ju mirpresim,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim