[SHES] Akurium

Shitet nga: buli 22 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes Akuariumin me 3 Peshq nje balerin, peshkaqen dhe Pastrues
Akuariumi ka dekorimet Nxemjen dhe pumpen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim