Haski

Shitet nga: Dini 10 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin Haski, eshte mashkull, nje vjeq, eshte shum i mire dhe nuk eshte agresiv, ka qef shum me lujt me femij. Arsya e qe e shes eshte se nuk po kemi koh mu kujdes per to.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim