Pastor gjerman

Shitet nga: Hekuran 10 Shk 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni eshte 6 vjeq eshte shum i degjushem dhe shum i dashun per femi , nukeshte agresiv , eshte rac e pastert pastor gjerman .
per te interesuarit e-maili toti.mtb@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim