Qen shum te bukur ja vlen veq mej kshyr sa t..

Shitet nga: ardian 14 Mar 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten qent shum te buker qent i kan ka 12 muj mashkell dhe femen kta qen jan vlla e moter jan qen shum te ndegjushem dhe shum te mir si < per objekt per firma per oborr shum te rujshem >jan qen te mir edhe per mishtu me ni fjal kta jan qen te pa zavensushem edhe per ka jeshia ksi qen esht problem veq mej pa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim