Qen

Shitet nga: muhamet 08 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
shes bubin urgjent asht shum.i mir per borr dhe i ngushem per antar te familjes qeni ka 1 vejt te syni e ka vra kolibe per ma.shum.muni me ardh me.pa vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim