Qen

Shitet nga: Muhamet 13 Shk 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pastoren belg asht femer dhe asht shumm e mir .e shes per arsye se sun po kujdesna per ta 1vjet e gjys i ka per ma.shumm thirr ne nr e tel+377-45-806-381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim