Qen bubi

Shitet nga: muhamet 21 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
shes bubin shum te mir dhe i jeshem.i shtir per oborr per ma.shum.thirr ne nr e tel 045-806-381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim