Qen i mir per oborr

Shitet nga: kastrioti 06 Maj 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
esht qen i mir esht i mir per oborr dhe i sert per njerz muni
me ardh me kshyr kur doni veq na lajmroni ne nr telefoi 044738237
esht i mir per pllac
mundeni edhe ne viber me kontaktu +37744738237
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim