Qen

Shitet nga: **** 27 Nën 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes terrierin per arsye se sun po e mbaj
Terrieri eshte shum I mir per gjueti, per bira, si dhe per lufta asht me garancion, tej ne 25 minuta ka ba luft, ish kampion,
2 vjet e 5 muj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim