Rottweiler

Shitet nga: Rottweiler 16 Tet 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Rottweiler, Esht qen i ngushem dhe esht ndryshe prej tjerve, Esht teper i qart ndaj qenve dhe ja ka fillu te len ne njerz, 16 muj ika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim