SJITET QENI

Shitet nga: Pronari 15 Sht 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni qe e shihni ne foto.

Qeni eshte shum i ri hala si ka mbush dy vjet.
Asht shum i de
gjushem ne komanda; besnik ndal antareve te familjes; ka shkathtesi te shkelqyera luftarake, dy here i shpallur kampion ne gara komunale ne viti; ka nje gzof shum te bukur siq e shihni edhe ne foto...
Arsye e shitjes asht se tani kam marr nje kelysh 3 muajsh amerikan dhe nuk mund te kujdesem per te dyt.

Pres bleres serioz qe jan adhurus te qenve te mdhadh.
Qmimi sipas marrveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim