Zagar

Shitet nga: vali 30 Jan 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten urgjent zagari dhe zagarica jan moter e vlla jan nga 8 muaj jan shume te mire siq shihen dhe ne foto zagarica eshte me ngjyr kuq e zi kurse tjetri zagari shes per arsye qe do te shkoj jasht vendit urgjent pres bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim