Qurana dhe Qura volitshem per Bajram

Shitet nga: Qurani 03 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes Qura qmimi 20 euro , dhe Quranin 40 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim