Shiten 2 Gjela Nga 15€ Njeri Dhe 15€ Tjetri

Shitet nga: X-Person 13 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten 2 Gjela Njeri Gjel Amrock Ndersa Tjetri Me Gush Kam Edhe Pula Per Te Shitur Qmimi 10€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim