Shota dhe shotana

Shitet nga: Pozharan 16 Gsh 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes shota dhe shotan te llojeve te ndryshem, disa jane te vitit te kaluar dhe shumica te kesaj vere, mund te kontaktoni permes viberit 0038649180607
Qmimi per copë nga 8-15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim