kafshe shtepiake

Shitet nga: drilon 20 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes nje shotë dhe nje shotan amerikan
per foto mund te na kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim