Bika mbi 1000 kg

Shitet nga: Valin beqiri 11 Dhj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Kem bika prej. 500 kg deri 1000 kg te gjith jon te fermes time te gjith jan bio me bungur dhe kryp kuzhine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim