Kerkoj nje lop per posterem te jete nga sllatina

Shitet nga: Sefa 21 Dhj 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Viti
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Kerkoj nje posterem me qmim normal 1.50-1.70 maximum e blej dhe tejet sllatina ,pozhoran apo smir ,verban,gushic,sodovin ,germov,trestenik etj, tejet e mire klm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim