BICIKEL KONI

Shitet nga: xxxx 23 Qer 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Komuna: Viti
: Biçikleta
bicikel ne gjendje perfekte me te gjitha pjeset origjinal ka mates shpejtsie me amortizor para dhe mbrapa shala e dyt esht e vendosur prej meje per femi bej edhe ndrrim me bicikel me diska
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim