Ab rocket

Shitet nga: Cani 14 Jan 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Ab rocket
Paisje fitnesi 'shum e pershtatshme per ushtrime te barkut dhe praktike paisja eshte pa perdorur"pres blers 'kemi dhe produkte tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim